Probeer het onmogelijke te doen om je werk te verbeteren. Bette Davis

Ilyina Olga Verkoop Manager

Goedheid en geloof, liefde en verlangen – dat zijn de dingen die ik in mijn werk leg.

Zaytseva Galina Senior Bioloog

Kies een baan waarvan je houdt en je zult nooit in je leven meer een dag hoeven werken. Confucius

Grishina Lilia Specialist

Verbeteren is veranderen; perfect zijn betekent vaak veranderen. Winston Churchill

Dmitrieva Vera Boekhoudster

Werk met verstand, en niet tot laat in de nacht. Lucius Annaeus Seneca

Bulgakova Irina Manager

Een expert is iemand die steeds meer weet over minder. Nicholas Butler

Kuznetsov Roman Verkoop Manager

Bij het werk is niet altijd belangrijk van welk materiaal iets gemaakt wordt, maar wel altijd wie het maakt. Maksim Gorki

Chernyshov Vladislav Magazijnbeheerder

Zorg dat je leven werkt in plaats van je leven op te vullen met werk. Stephen Covey

Mazepova Alla Verkoop Manager

Over ons

Firma 7TSWETOW (de naam wordt vertaald als “7 KLEUREN/BLOEMEN”) is een succesvolle handelszaak vanaf 2000, en vandaag de dag is het een leidinggevende Russische distributeur op de markt van snijbloemen, potplanten, tuinplanten, gazon graszaad en bloemenzaad.

Onze klanten

Onder onze klanten – zijn er meer dan 10 000 bedrijven, verspreid over hele Rusland: regionale distributeurs van bloemen en planten, bloemisterijen, floristische studies en landschapontwerpbureaus, kwekerijen, bloemenveilingen, tuinencomplexen, grote winkelketens OBI, AUCHAN, LEROY MERLIN, CASTORAMA.

Onze leveranciers

Wij importeren:

  • Snijbloemen Ecuador, Colombia, Kenia, Israël, Italië, VS en Frankrijk;
  • Kamerplanten van Nederland en Denemarken;
  • Bloemenzaad van Nederland;
  • Tuinplanten van Nederland, Italië, Denemarken, Polen, Duitsland, China;
  • Graszaad van Denemarken en VS.
Onze belangrijkste troeven zijn
  • unieke combinatie van hoge dienstenniveau en veel gevraagd producten tegen betaalbare prijzen;
  • betrouwbaarheid van leveringen en effectieve logistiek;
  • regionale verkopen en leveringen over hele Rusland;
  • ruime bloemen – en plantenassortiment.
Onze arbeid beginselen
  • Wij leveren alleen producten van hoge kwaliteit op.
  • Wij zorgen voor flexibele en klantvriendelijke diensten voor onze klanten in elke hoek van Rusland.
  • Wij zorgen ervoor, dat onze verplichtingen jegens klanten, leveranciers en medewerkers nagekomen worden.
  • Wij geven onze medewerkers aangename arbeidsomstandigheden, mogelijkheden om verder te groeien en ruimte om zichzelf verder te ontwikkelen.
Оформить карту

Neem contact met ons op

Kantoor:
Adres

121351, Moskou, Molodogvardeyskaya straat, 61, sectie 16, DOK-5

Openingstijden

Maa-Vri – 8:00 - 19:00

Zat-Zon – 10:00 - 17:00

Adres

Moskovskoye straatweg, 25

Openingstijden

Maa-Vri – 8:00 - 19:00

Zat-Zon – 10:00 - 17:00

Managers

Afdeling:

Gad Olga

Inkoop Directeur

Stelmakh Elena

Inkoop Manager

estelmakh@7flowers.ru

Seizoensprodukt

Veselova Elena

Inkoop Manager

eveselova@7flowers.ru

Seizoensprodukt

Katrenko Julia

Inkoop Manager

jkatrenko@7flowers.ru

Seizoensprodukt

Andreeva Evgenia

Inkoop Manager

evandreeva@7flowers.ru

Bloemen van Afrika, Latijns-Amerika

Anahovskaya Julia

Inkoop Manager

uanahovskaya@7flowers.ru

Bloemen van Europa

Pogrebnikova Valeria

Inkoop Manager

vpogrebnikova@7flowers.ru

Seizoensprodukt

Zaharova Adelina

Inkoop Manager

Timohovich Svetlana

Inkoop Manager

Fedotova Julia

Inkoop Manager

Korolev Igor

Inkoop Manager

ikorolev@7flowers.ru

Bloemen van Afrika

Sayan Evgenia

Inkoop Manager

esayan@7flowers.ru

Bloemen van Europa

Dashkina Irina

Inkoop Manager

idashkina@7flowers.ru

Bloemen van Latijns-Amerika

Erokhina Valentina

Inkoop Manager

verohina@7flowers.ru

Bloemen van Afrika

Maksimkina Mila

Inkoop Manager

lmaksimkina@7flowers.ru

Bloemen van Europa

Miloshenko Anastasia

Inkoop Manager

amiloshenko@7flowers.ru

Bloemen van Latijns-Amerika

Vorobyeva Natalia

Inkoop Manager

nvorobieva@7flowers.ru

Bloemen van Europa

Balakin Sergey

Inkoop Manager

sbalakin@7flowers.ru

Bloemen van Europa